fbpx

Cítíš smutek, beznaděj, strach, úzkost, zlost, nedaří se ti v životě…

Řešení vždy existuje a ráda tě na tvé cestě podpořím

Jana-kovarikova-online-terapie

Terapie cesta podle Brandon Bays

Cesta se zrodila z osobní zkušenosti Brandon Bays, světově uznávané terapeutky, učitelky a autorky knih, které se podařilo pomocí spontánně vyvinuté metody zcela vyléčit diagnostikovaný nádor dělohy, velký jako basketbalový míč, bez jakýchkoliv léků nebo operace během necelých 7 týdnů.

Techniky své práce pak popsala v knize Cesta („The Journey“), která se stala mezinárodním bestsellerem.

Jedná se o jednoduchou, ale velice účinnou metodu integrace mysli, těla a ducha, která vede k uvolnění starých emocionálních zranění a k nastartování samoléčivého procesu v těle. Používá i techniky NLP.

Pracuje s tématem vnitřního dítěte, buněčných vzpomínek, traumat. Přeprogramovává naše negativní omezující přesvědčení na zdravé posilující a podporující.

Naučíš se víc naslouchat a porozumět sama sobě, přijmout vše, co k tobě patří, své světlo i svůj stín. Naučíš se jak efektivně pracovat se svými emocemi, jak je nepotlačovat, ale přijímat. Každá emoce je posvátná a smí tu být, máme na ní právo, přináší nám nějaké poselství, má pro nás nějakou zprávu. Stejně jako bolest, nemoc.

Jak taková terapie probíhá?

Uvedu tě do příjemného meditativního, relaxačního stavu a pak už se vše děje tak nějak samo. Zvu tě k postupnému uvolňování a otevírání se, aby se mohlo projevit a uvolnit to, co v sobě držíš, co tě bolí, čemu se bráníš a díky tomu, můžeš procítit hluboký vnitřní klid a úlevu.

Vždy se ukáže jen to, na co jsi připravená, co si žádá tvou vědomou pozornost. Ať už se ukáže cokoliv, vše spolu opečujeme, aby ses cítila celistvá a byla v souladu sama se sebou.

Vše se děje v lehkosti, v bezpečí a v jemnosti. Budeš se cítit příjemně opečovaná. Zároveň může přijít plno aha momentů a můžeš si tak uvědomit různé souvislosti s tím, co si ti v životě děje a proč.

 

 

Jaké by to bylo, žít naplno tady a teď, cítit vnitřní klid a mír…

Jestli Tě to láká, ozvi se. Terapie trvá kolem dvou hodin a nabízím ji za 2.400,- Kč.

Výhodný balíček 3 terapií 7200 Kč za 6.500,- Kč.

Balíček tří konzultací se vyplatí nejen pro svou cenu, ale také proto, že Tě ke mě vrátí.

Po prvním setkání budeš cítit úlevu a radost z prolomení bolesti. Na chvíli se bude zdát, že další setkání není potřeba.

Téma, které otevřeme má však vždy více rovin, které je potřeba důkladně vyčistit, odhalit propojení s dalšími problémy v Tvém životě a ty také uzdravit.

Tři setkání jsou proto optimální.