fbpx

Cítíš smutek, beznaděj, strach, úzkost, zlost?

 

To vše tady smí být. Dovol si svému tělu více naslouchat. Uvolni se, zastav se a chvíli jen buď.

Jana-kovarikova-online-terapie

Terapie cesta podle Brandon Bays

Cesta se zrodila z osobní zkušenosti Brandon Bays, světově uznávané terapeutky, učitelky a autorky knih, které se podařilo pomocí spontánně vyvinuté metody zcela vyléčit diagnostikovaný nádor dělohy, velký jako basketbalový míč, bez jakýchkoliv léků nebo operace během necelých 7 týdnů.

Techniky své práce pak popsala v knize Cesta („The Journey“), která se stala mezinárodním bestsellerem. Doporučuji si ji přečíst.

Jedná se o jednoduchou, ale velice účinnou metodu integrace mysli, těla a ducha, která vede k uvolnění starých emocionálních zranění a k nastartování samoléčivého procesu v těle. Používá i techniky NLP.

Chceš vystoupit z bludného kruhu a vydat se na cestu?

Pokud se rozhodneš, že je pro Tebe čas na změnu, pomohu ti najít a poléčit místa, která tě nejvíce brzdí.

Co Ti chce Tvé tělo, Tvá duše říct a ukázat?

Máš-li zájem, bude mi potěšením provést Tě touto léčivou transformační terapií, při níž se Ti vždy ukáže to, co si žádá Tvoji vědomou pozornost a na co jsi právě připravená. Při terapii se napojíme na Tvoje vyšší já, na Tvoji niternou moudrost, intuici.

Terapie Cesta podle Brandon Bays je velmi jemná a uzdravující po všech stránkách. Léčí naše buněčné vzpomínky, přesvědčení, sliby. Pracuje s technikami NLP – techniky vědomého programování naší mysli.

Důvěřuj svému vyššímu vedení, nech se vést. Vnímej svoje srdce, co Ti chce právě teď říct? Dej si ruku na srdce a přesuň tak svoji pozornost z hlavy do srdce.  Zastav svoji mysl a párkrát se vědomě nadechni a vydechni do svého srdce. Naslouchej mu, vnímej ho, co Ti radí, co Ti šeptá?

Máš nějaké otázky k terapii? Napiš mi nebo zavolej. Můžeme se potkat osobně i online.

 

Jana-kovarikova-online-terapie

Cena

Cena za jednu terapii v délce cca 2 hod 2.400 Kč

Výhodný balíček 3 terapií 6.000 Kč