fbpx

Reference

Od Hanky

Jani, chtěla bych ti poděkovat za naši nedávnou konzultaci.

Nabídka na téma volání duše si mne sama zavolala. Během naší konzultace s Jani jsem pochopila proč – v hodně tématech jsme se prolínaly a zrcadlily – téma potlačeného vnitřního muže, které jsem vnímala jako blok při tvorbě a jití do akce.


Jani mne provedla nádhernou vizualizací. Ještě teď při vzpomínce na ní, moje duše vrní. Celý čas jsem měla pocit povídání s dlouholetou kamarádkou.

Díky Jani za tvůj čas a vychutnání si pocitu bezpodmínečného přijetí, z kterého můžu čerpat a lépe vnímat a harmonizovat duše zákaznic.

Konzultaci vřele doporučuji a ráda si ji zopakuji.

Od Elišky

Před nedávnem dala Jana nabídku na terapii.

Přijala jsem ji a bylo to tak silná zkušenost v propojení s ženstvím, že to neumím vyjádřit slovy.

Možná proto jsem svoji referenci dlouho odkládala.

Nedůvěřovala jsem, že lze tento druh terapie dělat on-line. Bylo to magické propojení s ženami s uvědoměním si své vlastní síly.

Děkuji a těším se na pokračování.

Od Janinky

Dnes jsem měla půl hodinovou konzultaci s Janou Kováříkovou. Omlouvám se Janičce, protože do půl hodiny jsme se rozhodně nevešly.

Mám pocit, že jsme s Janou na sebe byly naladěné už od rána, protože hned ráno se mi do reality manifestovalo téma, které jsem při konzultaci chtěla řešit.

Ukázal se mi obraz, proč to drhne a já začala ten blok uvolňovat a nádherně se mi při tom ukázala další část mé cesty. A pak přišel čas konzultace a já říkám Janičce, tak já nevím, já už si to ráno asi zpracovala, ale stejně jsme do toho šly a byla to pecka.

Popsala jsem jí téma i na co jsem přišla během dopoledne a Jana mě začala vést. Šly jsme opravdu do hloubky a našly ten zásadní moment, kde můj blok vznikl. No do prčic, říkala jsem si, vždyť jsem s tím už pracovala tolikrát, už vím, proč to tak bylo.

Ale Jana to nenechala jen tak být. Musela jsem to prožít jako ta malá holčička. Taky jsem jak malá holka brečela a konečně jsem dokázala nahlas říct, co jsem předtím nikdy nedokázala.

A pak se to uvolnilo a já v celém těle ucítila tvořivou energii. Chci jít do akce a pokřtila jsem to větou: Svojí energií podporuji to, co je se mnou v souladu. Už ji nebudu dávat tam, kde mi to nefunguje.

Děkuji Jani za tvé vedení, za to krásné napojení, soulad a plynutí.

Od Zuzky

S Janou jsem využila její nabídky na vyzkoušení nové služby. 30 minut se mi tak Jana věnovala v rámci konzultace a byla to pořádná smršť. Jana je neuvěřitelně nabitá energií, kterou umí i na dálku krásně předat.

Musím ocenit především její nacítění se a vedení vizualizace. Cítila jsem se bezpečně a to vnímám u terapeutů za zásadní. Byla jsem velmi spokojená a teď už je jen na mě, abych se popasovala s věcmi, na které jsme během sezení přišly.

Jani, děkuji.

Od Evičky

Chtěla bych touto cestou Janičce poděkovat za její čas.

Je to chodící anděl, určitě se ráda podělí o svoje zkušenosti s vámi.

Svěřte se jí se vším co vás tíží a ona vám ráda s láskou předá svoje zkušenosti. Je to žena s velkým srdcem. Určitě jí vyhledejte, moc vám pomůže.

Jani moc děkuji za vaši přítomnost, kterou jsem s vámi zažila…

Od Káti

Narazila jsem na nabídku konzultace na téma volání mé duše od Jana Kováříková a hned se mnou tato nabídka zarezonovala.

Spojily jsme se on-line, jak jinak v dnešní době. Měla jsem pocit, jako bychom se spolu znaly dlouhá léta. Ve své podstatě jsem se chtěla jen utvrdit ve svém přesvědčení, že jdu správnou cestou.

Rozhovor s Janou byl jako pokec s velmi dobrou kamarádkou. Jen v tu pravou chvíli mě vždy trefně upozornila – na fakta, která jsem potřebovala slyšet.

Laskavě a s plnou důvěrou mě provedla tématy hodnota mé práce, poslání mě má bavit, nechat vesmír, abych byla sama sebou, netlačit na sebe, ani na ostatní. Bylo to velice příjemné setkání, v kterém jsem našla plno odpovědí, možná jen ujasnění, která jsem v danou chvíli potřebovala.

Konzultace s Janou rozhodně doporučuji. Pokud chcete nadhled někoho z venku na témata, která řešíte, s plnou důvěrou se Janě můžete svěřit. Nebudete litovat.

Od Kristýny

S Janou jsem měla konzultaci a řešily jsme podnikání.

Jana je strašně sympatická ženská a pozitivní energie z ní přímo srší. Měla jsem pocit, že mluvím s kámoškou, kterou už znám roky a že můžu opravdu říct, co cítím, což se mi nestává u každého.

Jelikož si prošla také podobnými věcmi jako já, dala mi skvělé rady a uvědomění a já vřele doporučuji a děkuji.

Od Miriam

S Janou jsme se domluvily na konzultaci. Když od ní přišla nabídka, neváhala jsem ani minutu, a cítila jsem, že to je přesně to, co potřebuji a ona je mi nějakým způsobem blízká. Oslovila jsem ji aniž bych věděla téma, které se mi ukázalo asi hodinu před konzultaci . Plné projevení sebe, povstání do své ženské síly a jít svou vlastní cestou.

Během chvilky jsme tedy s Janou přišly na to, že to je ten problém, který jsem potřebovala vyřešit.

Dlouhou dobu jsem byla více v mužské esenci a až po proměně před cca 1-2 lety jsem se začala ukotvovat v ženské esenci. V mužské esenci jsem měla drive, tah na branku, kreativitu, tvořivost, rebelství a touhu projevit se. Všechno mi šlo. V ženské esenci jsem byla taková nejistá. Vlastně jsem si uvědomila, že se učím zcela novému bytí a jsem první z rodu, kdo takové kroky dělá. Jít do své plné ženské síly v lehkosti a radosti, přijmout svou jemnost a zranitelnost, projevit svůj vnitřní oheň, jít svou vlastní cestou.

Jana mě krásně a v lehkosti provedla ve vizualizaci procesem zření mé vnitřní ženy. Ta je tak nádherná, v plné síly i kráse. Bála jsem se ji věřit, že ona to zvládne a že neztratí sebe samu. To bylo vlivem starých přesvědčení rodu a minulých inkarnací. Vše jsem v ohni spálila a nastavila si nová přesvědčení. Velká úleva, odešlo pnutí v nohách, hlavně na levé ženské straně. Mám chuť tvořit a jít si svou vlastní cestou. Nejsem sama a sama sobě jsem tou nejvyšší autoritou.

Ač jsem terapeutka a učím druhé, na tohle jsem se potřebovala podívat jinýma očima, abych uvěřila v to co vidím, kdo opravdu jsem, nepotlačovala svou sílu v žádném aspektu sebe samu a přijala ji do celistvosti. Hlavně tu mou vnitřní rebelku .

Janu ze srdce doporučuji. Při konzultaci jsme hned obě cítily, že se naše duše znají a to sesterství je úžasné. I tak se ženy propojujeme a je krásné vidět, že nebojujeme, ale jednáme jako sestry. Velká vděčnost.

Děkuji.

Od Leničky

Doporučuji všem Janičku, a její on-line konzultaci, všem kdo hledají pomoc a cítí, že už na svoji bolest nebo problém nestačí.

Nebojte se otevřít se, a nejde o to, otevřít se Jance, ale otevřít se sama sobě a pochopit podstatu, nebo příčinu svých problémů. Dnes jsem absolvovala a doporučuji.

Od Elišky

Před nedávnem dala Jana nabídku na terapii.

Přijala jsem ji a bylo to tak silná zkušenost v propojení s ženstvím, že to neumím vyjádřit slovy.

Možná proto jsem svoji referenci doposud nenapsala.

Nedůvěřovala jsem, že lze tento druh terapie dělat on-line. Bylo to magické propojení s ženami s uvědoměním si své vlastní síly .

Děkuji a těším se na pokračování.

Od Radky

Chtěla bych vám touto cestou poděkovat za terapii Cesta.

Pomohla jste mi neskutečným způsobem „zahojit“ stará emocionální zranění a díky vám jsem byla schopná svému tátovi „odpustit“ vše, co jsem vnímala jako křivdu.

Byla jsem s tátou v nemocnici, kde jsem ho hladila po hlavě, držela za ruku a při odchodu jsem mu pošeptala, že ho máme moc rádi. Druhý den můj táta zemřel.

Děkuji.

Od Kláry

Jana je vždy a v každé situaci naprosto klidná a otevřená bytost, co vyslechne a ukáže možné směry cesty každému, co takovou pomoc potřebuje.

Já jsem díky ní konečně dokázala zpomalit svůj život a vnímat pořádně své tělo. Od té doby se mi žije mnohem lépe a lehčeji.

Doporučuji jak příjemné povídání a konzultaci tak i cvičení. Všechno probíhá v nádherném prostoru, který je naplněný pozitivní energií a nádherným klidem.

Od Dáši

Moc bych chtěla poděkovat a doporučit Janu Kováříkovou. Byla jsem naprosto spokojená jak se službami tak s přístupem. Absolvovala jsem 10 x ruční lymfodrenáže s vaky a super. Janinka má zlaté ručičky i srdce. Moc děkuji, ráda se budu vracet.

Od Alenky

Chci s vámi sdílet svých pár slov k terapii s Janičkou.

Ta doba, kdy se někdo soustředí čistě na mě a dává mi prostor a pozornost je pro mě na jednu stranu nezvyk a na druhou stranu mě to neuvěřitelně sytí, aniž bych to nějak ovládala. Celý proces nádherně volně plyne, každá myšlenka, emoce, energie je přijatá a opečovaná a ten příděl lásky nikdy nekončí – je to tak neodolatelné a povznášející!

Zákonitě se v průběhu narazí na místa, která bolí a v tu chvíli bych od nich nejraději utekla, ale průvodkyně, která tam sedí se mnou, mě udrží přítomnou a ukotvuje mě v tom, co je právě teď a postupně zjišťuji, že tu vnitřní prožitky nejsou od toho, aby mi ubližovaly, nějak mě blokovaly nebo brzdily, ale od toho, aby se prožily, jelikož právě ono prožívání dělá život plným, živoucím a jasným.

Teprve díky praktické práci s duchovními pojmy jako promítání nastavení zevnitř ven se ve mně zvědomují a nikdy bych dříve nevěřila, že život má i takovýhle rozměr, ve kterém je to vše možné. Že naprosto cokoliv je dosažitelné. A díky úžasným lidem, se kterými se necítíte jako u doktora, ale jako s důvěrnou společnicí, jako je Janička, je tak snadné se do těch končin podívat a už nikdy nechtít odejít.

To je pro mě důkazem, že terapie je potřeba. Že je to nádherná záležitost, že mít tu schopnost někoho takto znovu napojit na svůj zdroj je obrovský dar. A že odvaha následovat svůj vnitřní hlas a ten dar rozvíjet a vykvést do všech stran vyzývá k ohromnému uznání a vděčnosti za ty, jež se této cestě zasvětili.

Janičku, jejíž vzácný dar přichází i s úžasně milými doplňky jako upřímnost, lidskost, radost z pomoci druhým a srdečnost, tímto vřele doporučuji každému, kdo si chce ošahat život, který stojí za to žít a získat k němu nenahraditelnou přítelkyni a spřízněnou duši.

Moc, moc, moc děkuji za tvou péči a přeji ti splnění všeho, co si přeješ, Jani, a nevysychající pramen lásky a energie k tomu! Mám tě ráda

Od Martinky

Už je to delší doba, co jsem od Janičky dostala vizualizaci Setkání s vnitřním dítětem. Věděla jsem, že si nesu zranění na duši z dětství, ale pořád jsem nějak odkládala se do meditace pustit. Jenže pak se stalo, že jsem se v rámci nedávných událostí toho zranění dotkla a naprosto jsem sama sebe rozebrala… Věděla jsem, že potřebuji zase poskládat dohromady. A co mi k tomu mělo jiného posloužit lépe, než Janiččina meditace na setkání se se svým vnitřním dítětem. Jinými slovy nastal ten správný čas.

Přesto, že jsem byla odhodlaná s tím zraněním něco udělat, první emoce, kterou jsem na této cestě pocítila, byl strach. Janiččin hlas z meditace byl ale uklidňujícím průvodcem, který dodal odvahu a sebejistotu, a díky němu jsem věděla, že na cestě nejsem sama, a že Janičce můžu naprosto důvěřovat.

K setkání s mým vnitřním dítětem došlo, bylo pro mě úžasně jedinečné a krásné. Pomohlo mi to najít svůj vnitřní klid a lépe se smířit s věcmi, co se staly a vlastně mi to i dodalo sebedůvěru do mého nynějšího dospěláckého života.

Kdybych teď měla sdílet, co mi moje malá Martinka řekla, tak by to byly dvě hlavní věci. Podívala se mi do očí a řekla, že si mám věřit. A já jsem tu důvěru v sebe sama dokázala prožít… Druhá věc je ta, že ty bolavé věci z minulosti nemám vnímat jako bubáky, ale prostě jako danosti, které se stát měly, jako takové milníky na mé celoživotní cestě.

 

Jsem opravdu vděčná, že jsem mohla s Janičkou projít touhle zkušeností. Vnímám zase další posun ve svém seberozvoji

Od Petry

Děkuji Janě za naše sezení.

Znáte ten pocit, kdy na chvíli spadnete do chudinky a potřebujete si trochu pofňukat, jak je život zlej?

Já jo, přestože už to není moje základní nastavení. Je moc fajn, když vás někdo vezme za ruku, nechá vás se vyfňukat a pak vás z toho vyvede.

Díky, Jani, skvělá práce

Od Terky

Ahoj Jano, tak konečně na třetí pokus jsem doposlouchala vizualizaci Setkání s vnitřním dítětem. Dvakrát jsem u toho usnula.

Máš opravdu krásný hlas, uklidňující a moc mě povzbuzuje tvé dýchání, krásně se to následuje, to je super.

Nadechovala jsem fialovou barvu a vydechovala zelenou, nevím, co to znamená. Holčička za mnou přišla, byla smutná, osamělá. U ohně jsme potkaly mého dědu, muže mého života. Řekla nám, vy jste moje holky. Bylo to úžasné to znovu slyšet. Holčička se mi svěřila, že si s ní nikdo nehraje, a tak jsem začaly běhat kolem ohně a dělat lumpárny, přesně to mi v životě chybí, dělat bláznivé věci, prostě jen tak pro radost. Řekla jsem jí, že je úžasná a dokonalá, že ji miluju a že jsem na ni moc pyšná.

Slíbila jsem, že zase přijdu.

Od Terky

Krásný den, tak jsem si poslechla vaši meditaci Jak si vytvořit vztah se svým strachem a byla naprosto úžasná, silná, až se mi draly slzy do očí.

U ohně jsem potkala vlka, vypadal zle, cenil zuby, ale pak ke mně přiběhl jako hodný pejsek. Najednou jsem za sebou ucítila strach. Otočila jsem se a přicházela černá osoba, čím se blížila tím se zvětšovala a já zmenšovala, cítila jsem úzkost, strach, stále jsem jako přibitá k zemi a dívala se vzhůru. Měl podobu mojí matky, ten její výhružný obličej a oči. A najednou když byl strach úplně nade mnou a začal mě celou obklopovat se něco zlomilo, já zjistila, že mě vlastně objímá, že mě chrání a přináší bezpečí. Cítila jsem tu bezpečnou náruč mé mámy.

Bylo to krásné. Poděkovala jsem mu za ochranu a vysvětlila, že teď už jsem velká a že se o sebe umím postarat sama a že už ho nepotřebuji, aby vrátil tam, kam patří. Zmenšil se a odešel. začalo pršet a já cítila, jak mi kapky omývají tvář, jak se čistím, jak jsem znovuzrozená v někoho jiného, nového.

Byl to krásný pocit. Děkuji moc za tu zkušenost, možnost a uvědomění.

Od Haničky

Dnes brzy ráno, jsem měla možnost si pustit požehnané meditace.

Jsou opravdu požehnané, něco tak úžasného jsem dlouho neslyšela, provázel mě anděl a čistil teplem celé tělo. Ještě teď tomu nemohu uvěřit, ale je to tak. Cítím se neskutečně krásně, požehnaně, mám pocit, že nic není problém, vše zvládnu, cítím průvodce, anděla vedle sebe, který mě drží za ruku.

Všem doporučuji, stojí to opravdu za to, neváhejte, uzdravte vnitřní bohyni… cítím, že už nikdy nebudu sama, mám průvodce, to je to, co jsem hledala a našla, děkuji, děkuji, děkuji.

Tvé tělo je největší dar v tomto fyzickém světě

 

Možná na občas zapomínáš.

Tvé tělo však nezapomíná. Ukládá do sebe všechny tvé bolesti a strasti. Promítá do sebe tvou nepohodu a emoční zranění.

Chceš svému tělu lépe rozumět a naučit se mu naslouchat?

Právě pro tebe jsem vytvořila tuto Uzdravující meditaci. Díky ní můžeš opečovat svoje emoční i fyzické bolístky.

jana-kovarikova-meditace