fbpx

Podpořím tě tam, kde podpořit potřebuješ

Zaměříme se na to, co Ti brání stát se šťastnou maminkou. Miminko je velmi moudré, ví kdy je jeho čas.

 

Jana-kovarikova-online-terapie

Metoda podle Ludmily Mojžíšové

Jedná se o terapii, která primárně léčí funkční ženskou sterilitu a je založena na reflexním ovlivnění nervosvalového aparátu pánevního dna za použití pohybové léčby bederní páteře, křížové kosti, pánve, kostrče a svalů, které ovlivňují jejich vzájemnou polohu.

Najdeme společně, kde se v Tvém těle nachází blok, který může bránit Tvému otěhotnění, může být jak psychický tak i fyzický. 

Zároveň tě naučím pár jednoduchých cviků, které budeš pravidelně cvičit doma. Jemně tak díky nim můžeš své tělo posílit a zároveň uvolnit, zharmonizovat a připravit na otěhotnění.

Nic není náhoda, vše se děje z nějakého důvodu. V těle se zrcadlí naše nezpracované pocity a emoce. To, co potlačíme, se v něm projeví jak na fyzické tak buněčné úrovni. Naše tělo je velmi modré a každý den k nám promlouvá, naučím Tě mu láskyplně naslouchat. 

Podpořím Tě, abychom společně objevily, co Ti brání stát se šťastnou a spokojenou maminkou, ať už je to na úrovni těla nebo duše. Zasloužíš si stát se mámou.

Při své práci jemně propojuji fyzioterapii s psychoterapií.

 

To, co potlačíme, se projeví v našem těle…

Specializuji se na oblasti, které jsou spojené s početím, udržením těhotenství a porodem. Metoda však pomáhá i při dalších problémech v oblasti pánve a ženského reprodukčního systému nebo při bolestech zad.

Jak doporučuji postupovat

Nejprve Ti doporučuji milá ženo, objednat se na úvodní konzultaci, při které probereme vše, co máš na srdci, co Tě trápí, co Ti brání v otěhotnění, čím jsi si prošla, jak se cítíš a co prožíváš.¨  Konzultaci jemně propojuji i s léčivou terapií, kdy Tě zvu, když to tak cítíš, k ponoření se do svého nitra a k jemnému naslouchání sama sobě. Následně se můžeme spolu domluvit na terapii podle Ludmily Mojžíšové, na kterou je vhodné přijít aspoň 3x. Nejvhodnější čas na terapii podle Ludmily Mojžíšové je v období ovulace.

Chceš se mě na něco zeptat? Napiš mi nebo zavolej.

Jana-kovarikova-online-terapie

Cena

Doporučuji Ti absolvovat minimálně 3 terapie.

Cena Metody podle Ludmily Mojžíšové 90 min 1.500 Kč.

Výhodný balíček 3x Metoda podle Ludmily Mojžíšové 90 min 4.000 Kč.