fbpx

Podpořím Tě tam, kde podpořit potřebuješ

Zaměříme se na to, co Ti brání stát se šťastnou maminkou. Věř, že miminko je velmi moudré, ví kdy je jeho čas.

 

Jana-kovarikova-online-terapie

Metoda podle Ludmily Mojžíšové

Jedná se o terapii, která primárně léčí funkční ženskou sterilitu a je založena na reflexním ovlivnění nervosvalového aparátu pánevního dna za použití pohybové léčby bederní páteře, křížové kosti, pánve, kostrče a svalů, které ovlivňují jejich vzájemnou polohu.

Stažením svalů dna pánevního dochází ke sníženému metabolismu v malé pánvi a tím vznikají problémy gynekologického rázu od nepravidelného menstruačního cyklu, přes bolestivou menstruaci až k vymizení menstruace nebo k nemožnosti otěhotnět.

Proto součástí této terapie bývá i mobilizace kostrče per rectum, je-li to zapotřebí.

Metoda podle Ludmily Mojžíšové pomáhá při:

 • bolestech hlavy a zad
 • funkční sterilitě (neplodnost)
 • úpravě hormonálních funkcí
 • funkční neprůchodnost vejcovodů
 • opakovaných potratech
 • je vhodná pro ženy podstupující mimoděložní oplodnění
 • nepravidelné menstruaci
 • bolestivé menstruaci
 • dyspareunii (bolestivém pohlavním styku)
 • coccygodynii (bolesti kostrče)
 • skolióze
 • retenci moči a inkontinenci

Při tvé první návštěvě najdeme společně, kde se v Tvém těle nachází bloky, které můžou bránit Tvému otěhotnění, ať už jsou na úrovni těla nebo duše.

Zároveň tě v rámci Mojžíšové naučím pár jednoduchých cviků, které budeš pravidelně cvičit doma. Jemně tak díky nim můžeš své tělo posílit, zpevnit tam kde je ochablé a uvolnit, kde je stažené. Vytváříme tak ideální podmínky pro úspěšné otěhotnění a donošení miminka.

Je důležité dát nejprve pozornost sama sobě, svému tělu, aby ses v něm cítila hezky a tím tvoříš i krásné prostředí pro své miminko.

Vím, že není lehké vypnout hlavu od myšlenek na miminko, zvláště, když to už trvá hodně dlouhou dobu a proto jemně propojuji fyzioterapii s psychoterapií, kdy můžeme společně opečovávat i různé strachy, obavy, úzkosti, které se na cestě za miminkem taky objevují.

 

To, co potlačíme, se projeví v našem těle…

Specializuji se na oblasti, které jsou spojené s početím, udržením těhotenství a porodem. Metoda však pomáhá i při dalších problémech v oblasti pánve a ženského reprodukčního systému nebo při bolestech zad.

Jak doporučuji postupovat

Nejprve Ti doporučuji milá ženo, objednat se na úvodní konzultaci, při které probereme vše, co máš na srdci, co Tě trápí, co Ti brání v otěhotnění, čím jsi si prošla, jak se cítíš a co prožíváš.¨ Konzultaci jemně propojuji i s léčivou terapií, kdy Tě zvu, když to tak cítíš, k ponoření se do svého nitra a k jemnému naslouchání sama sobě. Následně se můžeme spolu domluvit na terapii podle Ludmily Mojžíšové, na kterou je vhodné přijít aspoň 3x. Nejvhodnější čas na terapii podle Ludmily Mojžíšové je v období ovulace.

Chceš se mě na něco zeptat? Napiš mi nebo zavolej.

Jana-kovarikova-online-terapie

Cena

Doporučuji Ti absolvovat minimálně 3 terapie. Proč?

Na prvním setkání se podívám a vyšetřím, co Tvé tělo trápí. Odblokuji, uvolním případné blokády, spasmy. Po celou dobu tě zvu k příjemnému odpočinku a relaxaci, aby sis užila celý proces péče o tvé tělo. Na závěr tě ukážu a naučím 4 cviky, které budeš doma cvičit ideálně každý den. Cviků je celkém 12.

 

Na druhém setkání opět překontroluji, jak se tvé tělo cítí, jak se má, jak se mu daří, kde v těle je nějaký blok, dysharmonie, nesoulad a opět vše opečujeme. Na závěr tě naučím další 4 cviky.

 

Na třetím setkání už vidíme, jak Tvé tělo pracuje s novými zkušenostmi, jak se cítí, jak se vše může zlepšovat a dávat do větší harmonie a souladu. Opět tě vyšetřím a ošetřím případné bloky a nesrovnalosti a naučím tě další 4 cviky.

 

Cena Metody podle Ludmily Mojžíšové 90 min 1.500 Kč.

 

Výhodný balíček 3x Metoda podle Ludmily Mojžíšové 90 min 4500 Kč za 4.000 Kč.